Černý krasavec-4.díl Kudy...?

12. března 2010 v 15:41 | Princesska...=* |  Povídka-Černý krasavec
Je tu další díl...vim po dlouhý době ale nikdo se po tom neptal takže to asi ani nikdo nečte... napište prosím pod článek jestli to tete jestli to má ještě cenu to psát...dík a asi si budete muset přečíst konec minulýho dílu protože bych se ani nedivila kdyby jste to zapoměli=D


Diablo přiběhl a zvedl hlavu...bylo to jako by mě zval k sobě a holky si toho asi taky všimli...řekli jsme si že by jsme se mohli nejdřív projet bez sedla tak jsme dali koníkům jen uzdečky a jelo se. Jeli jsme zatím jen v kroku protože jsme nevěděli jak bude Sněženka reagovat na to, že na sobě nemá sedlo. Jela poprvé tak jsme na ní museli pomalu. Nicol už to přestalo bavit a tak se rozcválala po louce. Nikdy jsem nevěřila že by mohla bejt Sněženka tak rychlá...asi jí to bez sedla více vyhovuje. Zamířili jsme zpátky k ohradě a osedlali koníky. Diablo sice vrtěl hlavou ale stejně jsem mu to sedlo připla.

Když jsem se podívala na hodiny bylo teprve 11 hodin tak jsem běžela do domu a vzala nějaký chleby a sušenky co nám mamka přibalila...batoh co jsem vezla byl dost těžekej takže bych se ani nedivila kdyby tam byl celej náš oběd. Ale asi mamka udělala dobře protože asi po hodině jsme dostali hroznej hlad a zajeli jsme k jezírku kde se koně mohli napít a my najíst. Bylo to super a užili jsme si dost legrace...Ještě nějaký jídlo nám zbylo tak jsem to zbalila do batohu a domluvili jsme se že to teď vezme Nicol. Nasedli jsme a vyjeli. Jezdili jsme všude možně a po chvilce jsme zjistili že jsme se ztratili. Dostali jsme velikej strach a koně to asi ucítili. Podívala jsem se na hodiny a bylo už něco po šesté hodině takže by se mělo za chvilku stmívat. Byli jsme hrozně moc unavené takže jsme jen doufali, že nás koně dovedou zpátky domů.
,,Mám hroznej strach" Uslyšela jsem Nicol jak za mnou šeptá...
,,Já taky, ale nesmíme zpanikařit...musíme najít cestu zpět dokud se nesetmělo a nezačlo pršet...tydle mraky nevypadají moc slibně" Odpověděla jsem jí a po těle mi přeběhla husí kůže.
,,Co kdyby jsme pustili koně a nechali se unášet? Koně mají prý vlastnoust že vždy naleznou domov." Promluvila Martina a my jsme souhlasili.

Jak se řeklo tak jsme udělali. Pustili jsme otěže a nechali se unášet. To stále stejné tempo mě ukolébávalo a já měla co dělat abych neusnula. Když jsem se podívala na holky, byly na tom stejně. Nálada byla na bodu mrazu když se na nás zrovna začali spouštět kapky deště.
,,Musíme si rychle najít něco, kde přečkáme bouřku....takhle nemůžeme dál jet!" Křičela na mě přez silnou bouřku Nicol. V dálce jsem jako na zavolanou uviděla malinkej domeček, vypadal jako na seno ale neměli jsme na vybranou a vydaly se tam.

Ani by se nezdálo, ale domeček byl docela daleko od místa kde jsme byly. Když jsme tam dorazili, byl to docela prostornej seník s několika balíky slámy. Bylo tam hodně prachu takže to vypadalo jako by tam nikdo hodně dlouho nebyl. Uvázali jsme koně, sundali jim sedla a uzdečky aby si trochu odpočinuly. Posadili jsme se na balík sena a přemýšlely.
,,Máte tady někdo mobil?" Zeptala jsem se.
,,Ne, na vyjížďky si ho nikdy neberu." Odpověděla mi Nicol a podívala se na Martinu.
,,Na mě nekoukej...já mám mobil už od rána vybitej." Řekla smutně Martina a zadívala se do dálky.

Bylo léto a proto se nestmívalo moc brzo a to jediné štěstí nás potkalo. Když bouřka trochu ulevila, vyšla jsem před seník a rozhlídla se. Todle místo mi něco připomíná. Nemohla jsem si vzpomenout co a tak jsem zavolala na Nicol. Něco v hlavě mi napovídalo že jsem tady byla...a ne sama ale s Nicol...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥ xoxo.bubble.xoxo ♥ ♥ xoxo.bubble.xoxo ♥ | Web | 13. března 2010 v 11:49 | Reagovat

Ahojky..Jj,přejmenuj si mě v affískách... ♥

2 FresH_Nix FresH_Nix | Web | 13. března 2010 v 19:59 | Reagovat

Taky si kvuli hafanovi vstavala tak brzy jo? :D: to je osud :)) :p

3 Martullkka,Blacky Martullkka,Blacky | 14. března 2010 v 10:21 | Reagovat

to se mi líbí..sakra zrovna jsem se po nudnym začátku rozečetla a je konec,další,okamžitě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama