Černý krasavec-3.díl Ta nová...

26. února 2010 v 19:16 | Princesska...=* |  Povídka-Černý krasavec
Je tu další díl Černého krasavce a v tomhle díle už konečně zakomponuju i u kámošku=D Mmm tak tady to máte...


Rozhodli jsme se že si zajedem do stáje v Horách, kde byl ustájen Diablo a pak si zaskáčem parkurek v hale. Když jsme tam ale přijeli čekalo nás překvápko...Milé nebo ne?

U jednoho z boxů kterej byl stále prázdnej stála holka, vypadala obyčejně ale docela mile...Když jsme se podívali do boxu byl tam krásnej hnědák. Přiklusali jsme k tý holce a seskočili z koní.
,,Ahoj, já jsem Táňa ale jinak než Táničko mi tady ve stáji neřeknou." Predstavila jsem se a usmála se na tu neznámou.
,,Ahoj...Martina, těší mě. Jsem tu nová ale to ste si asi všimli co?" V tom zařehtal ten kůň za ní. ,,Promiň Fero...uplně jsem na tebe zapoměla." Promluvila na koně a usmála se. ,,Todle je Fera...ten majitel stáje, myslim že mi říkal jméno Tomáš, mi říkal že si jí tady můžu ustájit tak doufám že to není box jedný z vás."
,,Ne nee není...Koně máme ustájený u mě na zahradě takže si tady Feru klidně nech. Jo a todle je Diablo a ten bílej kůň je Sněhurka."
,,Teší mě koníci...a ty jsi..??" Otočila se na Nicol a usmála se...
,,Já jsem Nicol. Chtěli jsme si jít zaskákat do haly parkurek nechceš jít s náma?"
,,Půjdu ráda, jen osedlám Feru a přijedu." Usmála se a zmizela v sedlovně.
Zatím jsme jeli k hale a povídali si o Martině.
,,Myslim že je fajn, a ten její koník je krásnej viď?" Promluvila jsem k Nicol.
,,Jo, a je docela milá..."

Cestou k jízdárně jsme se shodli na tom že je fajn. Když už jsme byly na jízdárně dali jsme si dvě kolečka ve cvalu kolem jízdárny a pak už přijela Martina. Říkala že už se rozcvičila a tak jsme šli na překážky. Diablo je nejlepší ze stáje a ani po příchodu Martiny a Fery se nic nezměnilo. Diablo přímo lítal přes překážky ale Fera a Sněhurka byly taky dobří. Byly jsme na jízdárně skoro dvě hodiny a tak jsme si řekli že si ještě na chvilinku vyjedem a pak pojedeme k nám. Když jsme přijeli k nám pustili jsme všechny tři koně do výběhu a šli ke mě do pokoje. Představila jsem Martinu mamce a ta řekla že u nás může zůstat taky přez noc. Dlouho jsme si povídali a k večeru jsme šli do stáje. Půjčila jsem Martině spacák a ona si ho rozestala vedle nás.

Šli jsme se ještě projít do výběhu za koníkama a chvíli je pozorovali. Bylo to úžasný mít Diabla doma. Rozhodli jsme se že necháme koníky přez noc ve výběhu protože máme jen dva boxi a všichni koně na to byly docela zvyklí. Večer jsme si šli lehnout a zbudilo nás až raní sluníčko.
,,Holky, děkuju za zábavný dva dny a třeba si ještě někdy někam zajedem."
Souhlasili jsme a šli osedlat koníky...koníci se poslušně pásly a když jsme přišli přiběhly k nám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martullkka Martullkka | Web | 27. února 2010 v 11:08 | Reagovat

to je zajíímavé..zvlášť když to má představovat mě a já ty potvory nenávidím.. :D ale jinak fakt krásný povíídky Tááníí ;) asi si je okopčim na blog..nebo vytisknu a pošlu aby to vydali jako knížku :D

2 ♥didlinkaaa♥ ♥didlinkaaa♥ | Web | 27. února 2010 v 12:45 | Reagovat

Ahojky,na blog jsi mi psala,abych spřátelila..Jdu si tě teda přidat!

3 Polekoretka Polekoretka | Web | 27. února 2010 v 14:20 | Reagovat

Ahojky hlásneš pls tu http://zviratkovskejblogik.blog.cz/1002/2-kolo-souteze-o-nej-mazlika#komentare jsem tam jako polekoretka ...KUJJU

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama