Černý krasavec-2.díl Jen můj...

25. února 2010 v 18:35 | Princesska...=* |  Povídka-Černý krasavec
Tak píšu už dneska další díl=) Psala jsem si s kámoškou a rozhodla jsem se jí do toho zakomponovat=D Mmmm souhlasila takže tady to máte=)


Když skončila oslava, běžely jsme s Nicol do stáje a koukali na Diabla a Sněženku. Byl to nejkrásnější pocit protože teď už jsem věděla že Diablo nikam nezmizí, že bude jen můj a navždy. Bylo něco kolem osmé hodiny tak jsme si řekli že si ještě vyjedem...Osedlali jsme si koně a jeli. Bylo léto, takže v osm hodin jen malinko šero. Zapadajicí slunce a dvě nejlepší kámošky na koních. Čas uběhl hrozně moc rychle a když jsem se podívala na mobil, bylo půl jedenácté. Vrátili jsme se domů a dali koně do boxu. Při pohledu na Diabla, jak stojí a spokojeně přežvykuje seno, mě zahřálo u srdce a s tím pocitem jsem šla domů. Napadlo nás že by jsme mohli spát ve stáji a tak jsem běžela za mamkou se zeptat...
,,Mami?" ,,Ano? Copak potřebuješ? Proč ještě nespíte?"
,,No byly jsme se projed a myslela jsem jestli by jsme dneska nemohli spát ve stáji..." No zkusila jsem se zeptat opatrně...
,,No já myslim že jo. Venku je docela teplo tak si vemte spacáky a kdyby byla v noci zima tak přijďte domů!"

Nečekela jsem takovou reakci...Myslela jsem že na mě vyhrkne NE ale byla v pohodě. Zbalili jsme si věci, plno jídla, časáky a šlo se. Rozložili jsme si spacáky vedle sebe tak, aby jsme viděli na koně a celou noc si povídali. Samozdřejmě naše oblíbené téma "kluci". Došli jsme až k tomu kdo se komu líbí a Nicol začla vyzvídat jak kdyby o mě nic nevěděla.
,,Tak co Ondra? Mmm?? Nenapínej!"
,,Všechno víš. Vždyť víš že ti říkám uplně všechno!"
,,No ale viděla jsem jak jsi byla v sedmém nebi když ti přišel dát dárek a pusu" Vyplázla na mě jazyk a malinko do mě šťouchla.
,,Bylo to tolik vidět?" Začla jsem se smát a ona kývala že jo...Vzala jsem polštářek kterej sem měla pod hlavou a začla jí mlátit...Smáli jsme se dost hlasitě a proto jsem se nedivila že Diablo zarřál. Zvedla jsem se a šla ho pohladit. Furt jsem se smála jako blázen a zezadu na hlavu mi přiletěl polštář!
,,Myslim že už stačí ne?" Svalila jsem se na svůj spacák v záchvatu smíchu.
,,Jo, asi už jo" Koukli jsme na hodiny a při zjištění že je půl čtvrté jsme šli spát.

Ráno jsme se zbudili kolem desáte, zbalili spacáky a hodili je do sedlovny. Rozhodli jsme se že ve stáji přespíme ještě jeden den. Dali jsme koním žrádlo, novou vodu, vyměnili podestýlku a šli na snídani.
,,Ahoj holky!" Vítala nás s úsměvem máma, ,,Tak jak bylo?"
,,Super! Rozhodli jsme se že ve stáji přespíme ještě jeden nebo dva dny, můžem ne?"
,,Jasně že můžete jen si vemte nějaké jídlo."
Všechno jsme si připravili na večer, dojedli a šli se projet. Bylo úžasné mít rovnou u baráku svého koně! Rozhodli jsme se že si zajedem do stáje v Horách, kde byl ustájen Diablo a pak si zaskáčem parkurek v hale. Když jsme tam ale přijeli čekalo nás překvápko...Milé nebo ne?

Další díl bude možná ještě dneska=D Hrozně mě to baví aaaa tu kámošku zakomponuju až teda do dalšího dílu=D Bylo by to moc dlouhý=D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Brunette Brunette | Web | 25. února 2010 v 20:52 | Reagovat

Promiň, teď nemám na blog čas, mám toho ve škole moc, a pak jedu an hory, tak se tu ukážu až za týden a všechno poctivě přečtu. :-)

2 Andyczek Andyczek | Web | 26. února 2010 v 11:35 | Reagovat

ok reklamu budeš mít od dneška do dalšího pátku;-)

3 didlinka-a didlinka-a | Web | 26. února 2010 v 12:01 | Reagovat

Už tam máš reklamu:-) dole v menu;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama