Černý krasavec-1.díl Narozeniny

25. února 2010 v 10:22 | Princesska...=* |  Povídka-Černý krasavec
Říkala jsem že bude už zítra /dnes/ novej díl pač jsem zůstala doma=D Hhh ano jsem líná chodit do školy a maminka je tak hodná že mi uvěřila /simulaci/=D I když je mi dooopravdy trochu zle ale to se napraví=)


Když už jsem měla ty narozeniny pozvala jsem si k nám domů lidi ze stáje. Všichni řekli že rádi příjdou a tak jsem se těšila domů. Když jsem si u Nicol balila věci domluvili jsme se že u mě přespí a že v noci půjdem do stáje a vyjedem si. Byla jsem šťastná jako nikdy a na starosti s Diablem jsem zapoměla.

Ke mě domů nás odvezla Nicol mamka a když jsem vystupovala z auta mamka mi hned zavázala oči a nerozvázala dokud jsem nebyla doma. Milovala jsem taková překvapení ale todle bylo nějaký divný. Přišla jsem domů a čekala že bude barák plnej lidí, ale nikdo tam nebyl. Čekala jsem všechny lidi ze stáje ale místo toho uprostřed našeho velkého obýváku ležel jeden malej dáreček. Zklamaně ale s úsměvem na tváři jsem zvedla dáreček a řekla nesmělé ,,DÍKY"...Co mě ale nejvíc překvapilo byl papírek v krabičce. ,,Jdi na konec zahrady a koukni se za naší chatku." Vrátila se mi radost a tak jsem běžela za chatku a tam jsem uviděla tu nejkrásnější věc na světě! Byly tam všichni ze stáje a dokonce i Diablo! Nemohla jsem tomu uvěřit. Tomáš ho držel za ohlávku a předal mi ho se slovy ,,Navždy jen tvůj"!! Nemohla jsem vyjádřit svoji radost a tak jsem jen všem mockrát poděkovala a obejmula Diabla. ,,Teď jsi jen můj, Diablo, navždy jen můj!" Všichni se krásně usmívali a největší potěšení bylo když jsem na druhém konci ohrady uviděla stáj! Opravdickou stáj pro Diabla! Rodiče mi řekli abych ho tam dovedla a všichni šli zatím do domu.Nicol šla se mnou.

Když jsem se podívala do stáje byla neuvěřitelně krásná. Byla rozdělena na několik místností. Jedna místnost byla sedlovna, druhá na krmivo a v chodbě byly umístěny dva boxy. Nechápala jsem proč dva ale když jsem se podívala přez dveře do prvního uviděla jsem Sněženku! Nicol o tom asi věděla a jen řekla s úsměvem,,Víš jak bylo těžké ti to všechno neříct?" Nezmohla jsem se ke slovu a jen jsem jí obejmula! Dala jsem Diabla do boxu, zavřela a ještě chvíli na něj koukala. Diablo, už jsi jen můj. Todle jsou moje nejkrásnější narozeniny!! Ještě jsem si prohlídla místnosti ve stáji a při pohledu z okna stáje jsem uviděla velikánskou ohradu. ,,No nee, Nicol pojď sem!" Zakřičela jsem protože byla na druhém konci stáje. ,,Klid brouku! Já o tom všem věděla...todle je ohrada pro Diabla. Myslim že by jsi měla co nejdřív běžet za rodičema a co nejvíc jim poděkovat!"

Jak řekla, tak jsem udělala. ,,Díky, díky, díky...mami, tati ani neuvěříte jak jsem šťastná!!! Todle jsou moje nejkrásnější narozeniny!" S těmi slovy jsem padla mámě do náruče a byla moc šťastná! Můj brácha, o kterém jsem ještě nemluvila, mi donesl velikou, hrozně těžkou krabici se slovy:,,Myslim že se ti bude hodit!" Když jsem to otevřela, bylo tam sedlo! Se vší radostí jsem ho obejmula a dala pusu! Bylo mi jedno že tam je kluk, kterého miluju i když spolu nechodíme. Bylo tu plno lidí ale já byla ta nejšťastnější! Při otevírání dalších dárků se objevovalo víc a víc potřeb pro koně jako jsou potřeby na čištění, uzdečka a ták...Byl to můj nejkrásnější den s Diablem! Nebyl první, ani poslední...Tak jak se líbilo? Doufám že aspoň někdo čte=D=) Ani by mi nějak nevadilo kdyby nee protože mě to psát zatim baví ale jen to chci vědět.=) Možná ještě dneska bude další díl=D=)
Ps: Napište pod článek kdo to četl...mmm jen abych věděla kolik vás je=D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mum!NQ@,,Your Affs.. ♥ Mum!NQ@,,Your Affs.. ♥ | Web | 26. února 2010 v 13:57 | Reagovat

Já chcu taky tak psát :(..Jinak moc se ti to povedlo "jako vždy" :)

2 AphypeMogpoogs AphypeMogpoogs | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 22:02 | Reagovat

Four to five portions of this liquid has to be consumed per week to have the desired result.  Thus, when the muscles in the penile area are relaxed, more blood will type in the penis and a harder erection will occur.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama